Müzikçalar yükleniyor ...

Bu Tarz Benim Yeni Sezon / 2. Fragman

 • Yüklenen 10 ay önce Kategoride Genel Videolar

  Yayınlandığı ilk günden itibaren büyük bir ses getiren ‘Bu Tarz Benim’, yeni sezonu ve yeni jürisiyle Show TV’de seyircisini ekran başına kilitleyecek.

  Birbirin

  ...

  Yayınlandığı ilk günden itibaren büyük bir ses getiren ‘Bu Tarz Benim’, yeni sezonu ve yeni jürisiyle Show TV’de seyircisini ekran başına kilitleyecek.

  Birbirinden ünlü konuklarıyla ve görsel şovlarıyla yine modanın kalbinin atacağı program, Pazartesi günü başlıyor!nnŞAHANE BİR JÜRİ !nnSunuculuğunu Ebru Akel'in üstlendiği programın jüri kadrosunda; Moda Tasarımcısı Cemil İpekçi, Moda Yazarı Sibel Arna, Stil Danışmanı Umut Eker ve Manken Chloe Loughnan Ortaç'ın yer alacağı ‘Bu Tarz Benim’, yepyeni yarışmacılarıyla yeni sezona giriş yapacak.

  Yapımcılığını ‘Joker Yapım’’ın üstendiği ‘Bu Tarz Benim’, yeni sezonuyla adından yine çok söz ettirecek! ‘Bu Tarz Benim’’in yeni sezon eleme gecelerinde jüri koltuğuna ekranlardan tanıdığımız ünlü isimler oturacak.

  Jüriden geçer not almaya çalışan yarışmacılar, 100 Bin TL büyük ödül için kıyasıya yarışacaklar.nnBİRBİRİNDEN İDDİALI 13 YARIŞMACI, NEFES KESECEK!nnEn tarz kadın olmak için; birbirleri ile kıyasıya yarışacak olan 13 yarışmacı, bir yandan jüriye tarzlarını beğendirmeye çalışacak, bir yandan da rakiplerini geçmek için mücadele verecek.

  Programın yeni jürisi ise, birbirinden farklı konsept ve konularıyla yine seyircisini ekrana kilitleyecek.

  ‘Bu Tarz Benim’’in yeni sezonu yine Show TV’de herkesin beğenisini toplayacak! nnEbru Akel’in sunumuyla ‘Bu Tarz Benim Yeni Sezon’, Pazartesi günü Show TV’de başlıyor!

 • bu tarz benim yeni sezon 2 fragman
Daha fazla göster Daha az göster