Müzikçalar yükleniyor ...

Aziz Yıldırım basket potasına atış yaptı

 • Yüklenen 2 yıl önce Kategoride Spor

  Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımı’na, Turkuaz Petrol’ün sponsor olduğu törenin ardından Aziz Yıldırım ve yöneticiler basket potasına serbest atışlar yaptı.

  ...

  Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımı’na, Turkuaz Petrol’ün sponsor olduğu törenin ardından Aziz Yıldırım ve yöneticiler basket potasına serbest atışlar yaptı.

  Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımı’na, Asbaşkan İsfendiyar Zülfikari’nin sahibi olduğu Turkuaz Petrol sponsor oldu.Sarı-lacivertli takım ile Turkuaz Petrol arasındaki sponsorluk anlaşması, Fenerbahçe ülker Sports Arena Enerji Salonu’nda düzenlenen basın toplantısıyla imzalandı.

  Bu anlaşmayla Turkuaz Petrol, Kadın Basketbol Takımı formasındaki yerini aldı.Toplantıya Başkan Aziz Yıldırım, yöneticiler, Turkuaz Petrol adına ve aynı zamanda Asbaşkanlardan İsfendiyar Zülfikari, Kulüp CEO’su Hasan Yılmaz, Kadın Basketbol Takımı oyuncuları ile teknik ve idari kadrosu katıldı.Toplantıda ilk olarak söz alan kulüp CEO’su Hasan Yılmaz, "Fenerbahçe deyince akla önce futbol geliyor ama Fenerbahçe Türkiye’nin en köklü, en başarılı, en yaygın, olimpiyatlara en çok sporcu gönderen kulübü.

  200 teknik adam, 2000’den fazla sporcuyla 9 branşta mücadele ediyor.

  Fenerbahçe, amatör branşlara büyük destek veriyor.

  Futbol haricinde ciddi gelirleri yok ama bu yatırımların da yapılması gerekiyor.

  Fenerbahçe bu yatırımları öz kaynaklarıyla, yöneticilerinin özverileriyle ve sponsorlarıyla yapıyor.

  İyi ki da yapıyor, çünkü başarılar ortada" dedi.Amatör takımların başarılarını sıralayan Yılmaz, "Bu da gösteriyor ki doğru stratejiler uygulandığında ülkemizin çok büyük bir potansiyeli var ve şükürler olsun ki bunun bilincinde olan işadamlarımız ve şirketlerimiz var.

  Onlar bize büyük destek oluyor.

  Kadın Basketbol Takımımıza Turkuaz Petrol sponsor oluyor.

  Kendilerine ve İsfendiyar Bey’e çok teşekkür ediyorum.

  Bu sponsorlukla Turkuaz Petrol sadece kadın basketbolu değil, Türk Sporunu, amatörleri ve olimpiyat ruhunu da desteklemiş oluyor.

  Bu sponsorluğun diğer şirketlere örnek olmasını istiyorum.

  Takımımızın, Turkuaz formasıyla başarılarını devam ettirmesini diliyorum" diye konuştu.

  İSFENDİYAR ZüLFİKARİ: "BU BAŞARININ BİR PARçASI OLMAK İSTEDİK"
  Törende Turkuaz Petrol adına konuşan Asbaşkan İsfendiyar Zülfikari ise kendisine verdiği destek nedeniyle Başkan Aziz Yıldırım ve yönetici arkadaşlarına teşekkür ederek sözlerine başladı.

  Zülfikari, "Turkuaz Petrol olarak çok başarılı bir organizasyonun parçası olmaktan gurur duyuyoruz.

  Takımımız, son 8 yılın şampiyonu, Avrupa’da geçen senenin finalisti, Avrupa’daki en başarılı

 • aziz yıldıı basket potasına ış yaptı
Daha fazla göster Daha az göster