Müzikçalar yükleniyor ...

Göğüs estetiği ile dolgun göğüsler

 • Yüklenen 1 yıl önce Kategoride Genel Videolar

  özellikle bayanlar estetik açıdan yetersiz hissettirebilen göğüs küçüklüğü durumlarında yapılan operasyon ile istenilen boyutlarda düzeltmeler yapılarak bu şeki

  ...

  özellikle bayanlar estetik açıdan yetersiz hissettirebilen göğüs küçüklüğü durumlarında yapılan operasyon ile istenilen boyutlarda düzeltmeler yapılarak bu şekilde daha seksi ve dolgun göğüsler oluşturulur.

  Bunun için kişilerin istekleri doğrultusunda yapılacak olan silikon kalıplar ile farklı boyutlarda göğüsler elde edilebilir.

  Göğüs büyütme operasyonunda hastanın isteği doğrultusunda doktor ile görüşme yapılarak belirlenen ölçülerde silikonlar hazırlanır.

  Operasyon hastane ortamında uzman doktor tarafından yapılır ve yaklaşık olarak 4 saat kadar sürebilir.

  Silikon seçimlerinde farklı şekillerde seçimler yapılarak bu şekilde farklı boyutlarda göğüs yapılarında düzeltmeler yapılır.


  Göğüs estetiği özellikle devamlı olarak yaşanan değişimler sonucunda deforme olmuş olan göğüs yapısında yapılabilir.

  Estetik açıdan göğse uygulanabilecek pek çok farklı operasyon bulunur.

  Bunlar arasında yapılan seçimler doğrultusunda uzman doktor tarafından kontroller ardından en uygun seçimler yapılarak buna göre işlem yapılır.

  Daha dolgun ve estetik göğüs yapısına sahip olmak isteyenler bunun için özellikle göğüs büyütme operasyonlarını tercih edebilirler.

  Operasyon sonrasında yaklaşık bir yıl içerisinde göğüs yapısı tam anlamı ile oturarak bu şekilde istenilen sonuç alınabilir.

  Estetik açıdan daha seksi ve güzel bir görünüme sahip olmak isteyen bayanlar büyütme operasyonu yaptırarak etkili sonuçlar alabilirler.


  Meme büyütme ameliyat sırasında hastanın ameliyat öncesinde istemiş olduğu şekilde uygulama yapılarak silikon kalıp göğse belirlenen şekilde göğse yerleştirilerek büyütme yapılır.

  Operasyon sonrasındaki dönemde riskler olduğu için dikkatli olunması ve kasları zorlayacak hareketlerden kaçınılması gerekir.

  Bu sayede sorunsuz bir iyileşme süreci geçirilerek istenildiği şekilde bir göğüs yapısına sahip olunarak daha seksi bir görünüm elde edilir.

  Operasyon sonrasında sorun olmaması halinde uzun bir süre boyunca aynı silikon sorunsuz bir şekilde kullanılmaya devam edilir.  www.ozanbalik.com/our-services/protez-silikon-ile-estetik-meme-buyutme-ameliyati/

 • göğü estetiğ ile dolgun öğüsler
Daha fazla göster Daha az göster