• WhatsApp'tan gece modu özelliği

  1,2 milyon kullanıcısı olan pop mesajlaşma platformu, "Gece Modu" özelliğiyle kullanıcılara değişik müşterek deneyim sunacak. Kullanıcılar, tün karanlığında gözü meydan beyaz tonlarını terse çevirmeyi sağlayan eş teceddüt bekliyordu ancak şirket şaşırtan ancak etap attı.


   


  WhatsApptan gece modu özelliği


   


 • Ücretsiz Youtube video indirme

  Youtube’da  müzik veya eğlenceli içerikler seyrettiğimizde bazıları çok hoşumuza gider ve onu bilgisayarımıza indirmek isteriz. Youtube devamlı algoritma değişikliğine gittiğinden dolayı internette bulduğunuz youtube downloader tarzı programların çoğu hata vermektedir.
  Ben youtube video indirme işlemlerimi free youtube downlander ...

 • Dünyanın en büyük 4K geniş ekran TV'si

  C Seed , elektronik dünyasında hane adı değil, pek çok hanehalkının şirket ürünlerini karşılayamadığı için sürpriz değil. Bu noktada mükemmel bir örnek, 262 inç (6.65 m) çapraz ekran boyutuyla dünyanın en büyük 4K geniş ekran TV'si olan yeni C Seed 262'dir ve eşleşecek uygun fiyata sahiptir.

 • Haftanın teknik haberleri (12-18 Haziran)

  Bu hafta teknoloji dünyasında ve heyecan verici yeni açılışlarda çok şey oldu.

  HTC HTC U11'i 51.90 R $ 'lık bir sürede piyasaya sürdü: HTC nihayet bu hafta başında' sıkışık 'akıllı telefon HTC U11'i tamamladı. Rs 51.990'da fiyatlandırılan HTC U 11'in en dikkat çekici özelliği, 'sıkılabilir' yan çerçeveleri. Android 7.1 Nuga dayalı HTC Edge Sense kullanıcı arayüzünü çalıştıran akıllı telefon, squee'yi kayde...

 • aleyna tilki video açıklaması

  sitemizde bulunan aleyna tilki gizli sexişme videosu gerçeği yansıttığı henüz belirlenemdi. ünlü olduktan sonra Aleyna tilki nin buna benzer bir çok videosu internette çıkmıştır.
  ...
 • Dizimaxi tellif hakkı

  sitemizde buluna videoların tamamı dizimaxi serverına yüklü değildir youtube.com, vimeo.com, ok.ru vb. sitelerden yüklemedir. Videolar ile ilgili telif hakkı info@dizimaxi.com mail adresinden bildirerek yayından en geç 3 gün içinde kaldırılacaktır.


   


   


   


   

  ...